Lokalizacja

Serce Rembertowa, ul Kordiana 100.

Kameralnie, cicho, spokojnie

Dzielnica Rembertów położona jest na wschodzie Warszawy i cechuje ją najmniejsze zaludnienie pośród regionów stolicy. Znaczną część dzielnicy pokrywają leśne obszary, a w tym słynny rezerwat przyrody Kawęczyn.

Lokalizacja ta jest niezwykle atrakcyjna ze względu na walory przyrodnicze, niską i atrakcyjną zabudowę mieszkaniową, a także spokojną oraz zaciszną okolicę. Dużą zaletą Rembertowa są dogodne połączenia komunikacyjne do pozostałych części miasta – Szybka Kolej Miejska, jak również połączenia autobusowe i kolejowe

Ważny jest także fakt, że najbliższym otoczeniu inwestycji Apartamenty Kordiana znajduje się aż 19 placówek edukacyjnych, dlatego doskonale sprawdzą się one dla rodzin, które posiadają dzieci.

Kameralność tego miejsca jest niezwykłą rzadkością w Warszawie. Dzielnica Rembertowa jest pięknym i spokojnym miejscem, z dużą ilością niskiej zabudowy, w którą idealnie wpisywać się będzie Nasza inwestycja. Własna przestrzeń, wolna od zgiełku i hałasu pozwoli odpocząć nawet najbardziej wymagającym.

Położenie Inwestycji sprzyja zarówno najmłodszym ze względu na pobliskie żłobki oraz szkoły,  jak i starszym, dzięki doskonałej komunikacji z całą Warszawą.

Napisz do Nas!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Szybki kontakt

Doradca klienta:

Beata

+ 48 609 536 647